Mango



Roz - (1) - 78.70 (?) 
9.11.2020 17:53, zobrazeno: 755x
Dobry den, mam problem s Mangem z pecky.Roste a ma listy, ale listy jsou stale svěšené.Nikdy se jeste nenarovnali, rostou svesene.Zalevam normalne jak treba Avokado atd.Myslel jsem ze ma malo svetla tak jsem to zkousel i pres noce pod lampou a nic.Listy nejsou suchy a vypadaji zdrave.Nemate s tim nekdo zkusenost.Dekuji moc za odpoved.Roz..
Mango
Mango
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 141.208 (?), 15.1.2021 13:40

Mango takove listy ma svesene

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4477) - 25.216 (?), 23.1.2021 10:29

Vloni jsem se chlubil třemi rostlinami mangovníku (viz foto). Koncem léta jsem je přesadil do většího květináče a do měsíce bylo po nichsad. Zkoumal jsem pak kořeny, mají hlavně silné, bez vlášení. A to byl asi ten problém. Na další fotce jsou letošní, a ty nítě na další fotce je liči. Takže jsem kocem roku 2020 mango vysadil (vyselsmiley) do většího květináče a přesazovat ho zatím nebudu. Na internetu jsou návody na pěstování z "pecky". Semeno opatrně otevřete nožem, vnitřek zabalte do ubrousku, navlhčete a dejte do mikrotenového sáčku a dejte do tepla (na radiátor na noviny). Do týdne pustí klíček, pak mělce zasaďte. Roste rychle. Té menší rostlině je jeden měsíc. Zemina by měla být kyselejší. Použil jsem rašelinu a běžný substrát pro pokojovky 1:1.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika