Asimina - novy vyhon



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 144.191 (?) 
21.6.2014 11:57

Tak on má veľmi dobrú pamäť... vždy začne o inom...wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 155.191 (?), 27.5.2014 21:01

Ako vieš, že máš divoký podpník??? Možno bude mať lepšie ovocie ako naštepená odroda...wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
kranex - (47) - 136.143 (?), 28.5.2014 22:30

moze mat najsamlepsie ovocie na svete(vco dufam),dokavad ho neuznaju, resp nezaregistruju ako odrodu, vzdy to bude s pravnicko-technickeho hladiska: semenac divokywink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Teta Jana - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (289) - 143.28 (?), 4.7.2014 19:58

Po dvou letech marné snahy o opylování muďoula všemi možnými způsoby jsem se na něj letos vykašlala a ejhle on má plody. Doufám, že je už udrží a neopadnou.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kranex - (47) - 136.143 (?), 7.7.2014 0:39

gratulujem, tesim sa s Vami, mate jednu rastlinu?

jak je stara?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Teta Jana - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (289) - 143.28 (?), 7.7.2014 10:35

Rostlinu jsem kupovala na podzim roku 2008 v zahradnictví Kruh.Mám jen jednu a byla drahá a já nevěděla, jestli se jí bude dařit. Před dvěma lety ji kompletně okousal náš labrador. Kvete potřetí, ale dříve květy opadly. Asi pořídím ještě jednu, ale zatím nevím, kde nakoupit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
marmisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (161) - 96.54 (?), 13.7.2014 16:10

Taky se letos konečně po pěti letech dočkám. Tři plody na Sweet Alice a dva na Tayloru. Dva by byly už loni, ale tehdejší silné krupobití je zlikvidovalo.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.1 (?), 21.9.2014 19:48

Gratuluji, já už se dočkávám třetím rokem. Odrůda Prima 1216 samosprašná. První rok jeden plod, další pět a letos jedenáct plodů. Řeším, ale co se semeny. Chtěl bych si vypěstovat vlastní semenáče, ale zatím bez úspěchu. Stratifikoval jsem v lednici, vlhčil ale bez výsledku. Někde jsem četl, že snad sázet hned po sklizni.  Má někdo nějaký prověřený návod?

Diky Jirka 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika