pnoucí jahody



host - 4.206 (?)
31.8.2010 22:57

Před asi třemi lety jsem si nechala poslat pár sazenic pnoucích jahod a plody mám skutečně ve výšce očí. Pokud ulehnu na záhon.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 139.74 (?), 13.4.2013 21:45

dobrý den, vím že váš příspěvěk je staršího data. Jak jste dokázala aby pnoucí jahody rostli do výšky.Mám je koupené v roce 2012 a plady byly opravdu chutné ale do výšky nerostli. jen vyrostlo mnoho šlahounů

Děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 67.36 (?), 16.8.2010 1:50

Co se mne týče, vážení, tak ti, co se nechali nachytat  - tak, jako já  -   a koupili si letos sazenice pnoucích jahod na dobírku z inzerátu v TV magazínu, (z Valašských Klobouků), které se měly šplhat do výšky... tak bohužel, je to dobře vymyšlený podvod. Obyčejné měsíční jahody, ne příliš - zatím - plodící, které ale naštěstí hází šlahouny, tak si je snad namnožím na příští rok, takže mě ta ztráta pětistovky za pět sazenic - včetně poštovného a balného - zas tolik mrzet nebude. Janoš, Ostrava

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 139.101 (?), 31.8.2010 19:51
Je mi líto, že vám nemohu sdelit odrudu pnoucí jahody, koupila jsem si jí jako poslední kus v Passau.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 31.8.2010 21:20

Já se domnívám, že ty pnoucí jahody se tady pořešily s tím, že to nejsou pnoucí, ale převislé a jen jim tak prodejci říkají... nebo je to jinak?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 175.250 (?), 31.8.2010 21:23

Jsem z města, kde je zřízen PO box a ty jahody se prodávají. Už to loňského roku to dokonce řešila i radnice, protože se jedná o nějaké podvodníky odjinud. Stále je o to zájem a tehdy ani pošta nestíhala. Dokonce sem proudily davy ze Slovenska aby si to zakoupily. Obírat jahody ve výšce očí, tak tomu se nedá odolat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 31.8.2010 21:46
Jahody ve výšce očí mám taky a nedají se s jahodami na záhoně srovnat, ani chutí, ani velikostí. Pro ty kdož nemají zahradu nebo jinou možnost je pěstování jahod v truhlíku určitě něčím neobvyklým. Stále to ale budou jahodníky které odnožují a na odnožích rodí a dále odnožují a zase rodí a čím více těch odnoží je, tím je kvalita horší, méně vyvážená výživa, větší odpar vody... atd. Jahody rodí nejvíce druhým rokem, ze semene mám v truhlíku takové lesní i bílé, ale jsou to "žaby" a nikdo to už nejí. Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 4.206 (?), 31.8.2010 22:57

Před asi třemi lety jsem si nechala poslat pár sazenic pnoucích jahod a plody mám skutečně ve výšce očí. Pokud ulehnu na záhon.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 174.199 (?), 5.1.2014 13:44

Dobrý den, muj kamarád si udélal ze starého stojanu na pneumatiky takovou pyramidu a ve vrchnim patře nasadil dvé klasické jahody.Jak jahody vyhazovali šlahouny tak je daval vždy o patro níž.Ted ma husté zarostlou a hodné rodící jahodovou pyramidu která je ve kvétu moc hezká a krásne voní.Normálne přihnojuje a plodu ma hodné a trha je ve výšce očí.Je s tím trošku více prace ale je to i krásná zahradní dekorace a stoji to za to.Bohužel jsem si to neuvédomil mohl jsem to vyfotit byli byste překvapeni stejné jako já jak s malým napadem a troškou penez jde vytvořit néco za což ostatní dávaji i tisice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 254.192 (?), 6.10.2010 9:22

Tak my jsme je dostali od babi obědnávala je vnoučatům, nasadili jsme je do kyblíků a musím říct že jsem byla mile překvapená.Jahod nebylo sice mnoho ale tak kolem 40jich synek měl byl velice rád že se jim daří šlahounů máme plno lezou jak hadi akorád nevím jak s nimi na zimu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.119 (?), 29.1.2011 17:22

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli máte někdo nějakou zkušenost s tímto popínavým jahodníkem?

Všude na internetu čtu, že popínavé a pnoucí jahody neexistují... ale v zahradnictví Sieberz je prodávají, tak bych nerada naletěla.Děkuji za odpovědi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika