Kde objednat ovocné keře



Stránky: 1,  2   
JARKUR - (1) - 70.114 (?) 
21.2.2013 13:49, zobrazeno: 21847x

Dobrý den,

zakládám dceři a sobě rozšiřuji zahradu u RD, chtěla bych krom okrasy také něco na "zobání", v dikusích jsem našla mnoho doporučení na odrůdy a druhy ovoce (v tom už máme jasno), ale prosím i o doporučení osvědčených firem pro zaslání sazenic drob. ovoce: maliníky, rybízy, angrešty, kanadské borůvky, ostružiníky. Se sazenicemi poblíž bydliště nejsme po minulých nákupech spokojené my ani známí v okolí, také nabídka druhů drobného ovoce je zde velmi omezená omezená. Děkuji za Váš čas. JK

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 220.186 (?), 21.2.2013 21:58

Asi nejlepší ovocné stromky mi poštou přišly z Ovocné školky Strážnice, mají i drobné ovoce, ale to jsem od nich neměla, kupovala jsem ho u nás v Kuklenách.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 185.4 (?), 21.2.2013 22:12

Pokud uvazujete o boruvkach, tak ja jsem si je objednal pres e-shop.Chtel jsem uz petilete a nechtel jsem cekat nez dorostou.Z puvodnich mi zustaly pouze dve, tak jsem doplnil uz vzrostlyma na jare a v lete jsem uz zobal.Polovinu nasady jsem odrbal, prece jenom nebyly jeste dostatecne zakorenene.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.66 (?), 22.2.2013 8:22

Zahradnictví Na Zázvorce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.193 (?), 22.2.2013 18:27

Tak Zázvorka je opravdu to pravé angry těm bych se vyhnul obloukem velice špatná zkušenost. Ale odborníci ve lhaní dobrý...no 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.66 (?), 22.2.2013 19:15

Proč ???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 185.4 (?), 22.2.2013 19:46

Ja osobne ma s touto prodejnou jen dobre zkusenosti... ano obcas poslali neco co v zasilce nemnelo byt, ale majitel vzdy poslal pokud to bylo mozne novou nahradu a nebo jsem si mohl vybrat neco jineho.

Kazdopadne boruvky maji perfektni.Kdyby mnel majitel uhlidat vzdy sve zamesnance a brigadniky, tak by ten den musel mit 48 hodin a jeste by to bylo malo.

Doporucuji osobni navstevu... e-shopy maji sva rizika.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.183 (?), 22.2.2013 21:16

Zahradnictví na Zázvorce- našla jsem několik negativních reakcí, ale bohužel aspoň tolik kladných ne. Školka Strážnice je určitě jedno z vybraných míst na nákup.Také od p. Basíka mám z minulosti mnoho rostlin, i borůvky-plodí výborně, ale byly to malé sazenice, u dcery bych přednostnila tříleté sazenice a rychlejší plození, jeho nabídka je v současnosti také užší. Osobní nákup je většinou lepší, ale do mé zahrady jsem prvně nakoupila před lety osobně maliny i rybízy ve větším zahradnictví a dle svého výběru, ale přes snahu a péči se vůbec nezadařilo, v dalších letech jsem nakupovala hlavně na základě zkušeností z tohoto fora i jiných diskusí a byla jsem podstatně spokojenější. Děkuji za stávající info a rady a těším se na další.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.16 (?), 23.2.2013 6:06

Zahradnictvi na Zazvorce neni spatne. Sortiment (kanadskych boruvek) je pekny, jinych moznosti mnoho neni. Uz jsem u nich v minulosti 2x objednaval, chystam se brzo na 3. objednavku. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.186 (?), 23.2.2013 14:33

Další možnosti objednání poštou : Uherský Ostroh, Droždín, Šťastný, Strážnice, Vrčeň, Kruh, Drahošová. Ty podtržené mám odzkoušené.  Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika