Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den, snazim se delsí dobu narizkovat rakytnik (stejne jako kanadske boruvky, klanoprasku...) a vysledky zatim zadne. Zkousel jsem ruzne vyzrale, v ruznem obdobi, ruzne velikosti. Do zeme se mi nedari vubec, do vody mensi procento vyhodi korinek/dva/tri (kratke, pevne, zakroucene, cca az po dvou mesicich), rizek vyhodi take nove listky ale za dva tydny zaschne. Kdyz presadim do hliny, zaschne take. Provadim to na okne v chodbe, severni strana, cca 15 stupnu, vodu prubezne menim aby nezahnila, rostlinky potom nechavam v hline na tom samem miste. Nic nezakryvam (zkousel jsem a spis to jenom hnilo/plesnivelo), ale vlhkosti tam bude dost (dle oroseneho okna). Stratifikaci neprovadim, uspesne se mi mnozi takto treba rybiz cerny, goji, muskaty, ibisek...). S rybizem (bily, cerveny) je to uz podobne neuspesne, kanadske boruvky/klanopraska bez sance. Paradoxem treba u cerneho rybizu/goji je, ze je mu uplne jedno, jeli srpen, leden, nebo kveten, naopak korenove stimulatory absolutne bez vysledku. Nemate nekdo napad, jak zakorenit takto amatersky? Dekuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika