Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hm, tulipány dávám tak 15 cm, Holanďani tu na balení píšou taky 15, myslela jsem, že by jim 30 cm mohlo stačit. No možná tam dám některé z těch menších, botanických. Nebo něco jiného, mám tu ještě nějaké denivky třeba.

Krokusy a spol. jsou sice pěkné, ale nehodí se mi to na to místo. Taktéž skalničky a netřesky. Ta nádoba bude vlastně vsazena do širokého schodu u dveří domu. Nevím, jak to pochopitelně popsat. Široký schod v úrovni prahu vstupních dveří prodloužen i kus mimo plochu dveří - tak bude díra a v ní nádoba s rostlinami. Chtěla bych, aby bylo vidět i z cesty, že tam neco roste, ne pouze při pohledu shora. Mám představu nějakých rostlin, nejlépe i kvetoucích, tak do půl metru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika