medvědí česnek - využití



host - 88.30 (?)
18.5.2008 10:33

Nevíte někdo jestli je medvědí česnek dobrý na posílení imunity u dětí, mama mi to doporučuje a doktor zase ne co si o tom myslíte?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 142.110 (?), 24.3.2008 11:47

Jelikož bydlím ve městě a nemohu si jej pěstovat, hledám někoho, kdo vyrábí tinkturu nebo lépe pastu z medvědího česneku. Mám všechny zdravotní problémy na které by měl mít medvědí česnek léčivé účinky. Tel: 773298161. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.248 (?), 18.10.2008 20:41

Prosim vas a kde se da medvedi cesnek ziskat? Rada bych si ho vysadila na zahradu, ale nevim, kde ziskat semena nebo cibulky. Muzete mi poradit? Nebo pomoci? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 115.31 (?), 16.7.2011 17:08

Dobrý den,

zaujala mě vaše, již poněkud starší otázka a tak bych ráda věděla, jestli vám někdo tehdy poradil a pěstujete si česnek medvědí doma?  Dají se jehož cibulky někde koupit? Poradite mi kde? Taky bych si ho ráda pěstovala na zahrádce.

Děkuji. Iveta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 16.6 (?), 24.4.2008 20:19

Můžete mi poradit jakým zbůsobem se dá skladovat česnek?Byla bych ráda víc variant.Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 88.30 (?), 18.5.2008 10:33

Nevíte někdo jestli je medvědí česnek dobrý na posílení imunity u dětí, mama mi to doporučuje a doktor zase ne co si o tom myslíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 204.247 (?), 10.4.2009 22:45

Pred nedevnam jsem Vam psal.Nevim jestli Vas moje reakce oslovila, ale je to tak.Bilinky mohou skodit, delame si z nich ruzne koncentraty apod.Ale tato bylina je bilinkou korenici do stravy v pomerne malem mnozstvi a je lecivkou kterou znali jiz stari keltove.Pominuli vsechny pozitivni ucinky ktere se o teto byline ruzne knizky zminuji, aspon procistuje streva a jejich mikrofloru.Doktor ktery asi zrejme tuto bylinu nezna ji Vam nedoporuci, protoze ji asi nezna.Lipovy kvet zna kazdy a ten by na nachlazeni urcite doporucil, i treba diviznu.Zdravi Vas Vrana josef.  vranovi.posta@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika