Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podle mě už se dá sázet kdykoliv, nejbližší měsíc je ideální, teplota půdy v 5cm okolo +7, loni jsem sázel část už pod zmrzlou krustu a byl mizerný a vytlačený mrazem nahoru (Benátčan).

Spíše mě zajímá ono hnojení cereritem pod patu, nasypat trochu granulek do jamky před sázením, děláte to někdo?Snad se tím kořínky nespálí? Je fakt, že česnek je II. trať a posypat cereritem jen povrch záhonu je pro kořínky v 15-20cm asi nicmoc. Kozák píše, že pak ani spon 15x15cm nebyl problematický, a to se mi líbí, z minima prostoru vytěžit maximum, 50cm vzdálenost mezi řádky by byla asi ideální, ale nesázím na pole, ale na minivyvýšený záhonek, zkušebně to tak udělám na 3x1m, bude se to asi blbě okopávat, ale si poradím.

Roman z Vysočiny (425mnm)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika