Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Státní zemědělská inspekce podnět přijala, ale k mému zděšení jsem se od pana Kozáka z www.cesnek.cz dodatečně dozvěděl, že to byl česnek od nich. Záhorský II.  To byla rána do vazu. Že prý je česnek v pořádku. Česnek jsem zasadil a čekám co z toho bude.  Kupte česnek v Kauflandu a Kozák vám ho zupgraduje a překřtí na uznanou a certifikovanou sadbu.  Něco jako když se dělá z vody víno. Vyschlé, malé a shnilé stroužky jsou sadbový česnek. Viděl jsem tento česnek v obchodě v síˇtkách po 16ti paličkách, ale bylo to docela něco jiného. Krásné paličky, velké stroužky, jeden kao druhý, bez malých odlupujících se stroužků. Některé paličky měly tvar rozkvetlých růžiček. Záhorský II kupujte v Kauflandu, je to sadbový česnek varianta Čína. Na jaře očekávám jak polezou ven malí číňánci. pokud vůbec něco vyleze. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika