Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na okurkách jsem odstranil drtivou většinu napadených listů, nepomohlo to, a tak budu seřezávat veškeré výhony až někam půl metru od země, samozřejmě že musí pryč i všechny plody. Okurka obrazí, ale jedná se o hadovku ve foliáku, tam roste jako divá.

Na keříčkových cuketách jsem ošetřil proti padlí a všechny napadené listy odstranil, všechny plody sklidil před postřikem. Cuketě trvá dýl než naroste a OL postřiku je tři dny, teď jen záleží co bude rychlejší, zda choroby nebo plody. Já bych vsadil na choroby.

Bez chemického ošetření nevypěstujete skoro nic (letos obzvlášť), bio přípravky jsou účinné jen do doby než nastoupí choroby. Srovnávat doma ošetřenou zeleninu a ovoce s kupovanou nelze v žádném případě, to je značně zavádějící. Doma si ochranné lhůty snad dokáže každý pohlídat, a i ošetřovat lze s rozumem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika