Broskyna zrejuca v septembri



host - 31.135 (?)
27.6.2009 17:26

Napadajú ma iba dve odrody-českáGracie a stará odroda Elberta ktorá je síce z tíchto troch najkvalitnejšia, ale vyžaduje najviac starostlivosti.Skôr by som skúsil iný podpník(napr.nedarili sa vám na valtických podpníkoch tak skúste: Lesiberian, broskyňomandľu, mandľu alebo prinajhoršom myrobalán...) pretože odroda za to určite nemôže .Rozbor pôdy +výška sp.vody vám napovie ktorý z nich vybrať.Pohodu prajeStano.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 211.232 (?), 25.6.2009 19:11, zobrazeno: 3712x

Zdravim, ma niekto dobry na typ na odrodu broskyne, zrejucej zaciatkom septembra,-zari?, myslim overenu a vhodnu na vecsiu vysadbu, dari sa mi so stromami ako dixired, sunhaven, red, hale, Cresthaven po piatich rokoch upadaju z mne neznameho dovodu, je nejaka dobra nahrada za tuto odrodu?

Dakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 31.135 (?), 27.6.2009 17:26

Napadajú ma iba dve odrody-českáGracie a stará odroda Elberta ktorá je síce z tíchto troch najkvalitnejšia, ale vyžaduje najviac starostlivosti.Skôr by som skúsil iný podpník(napr.nedarili sa vám na valtických podpníkoch tak skúste: Lesiberian, broskyňomandľu, mandľu alebo prinajhoršom myrobalán...) pretože odroda za to určite nemôže .Rozbor pôdy +výška sp.vody vám napovie ktorý z nich vybrať.Pohodu prajeStano.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika