Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jirka z Frýdků je Petře, zatím v klídkůsmiley,sice nevím jak se zachovají "moderní odrůdy broskvoní"R.Glory, Vistarych apod.Broskvoně ze staré gardy vydrží v tuto dobu, mráz až -31 st.,aniž by se vysypaly květní pupeny.Za těch zhruba 20 let, co je pěstuju mi zatím žádná broskvoň nevymrzla, květní pupeny se mi vysypaly jen jednou.Někdy v půlce března přišly tři mrazivé noci po sobě (-18,-16 a -14) a bylo vymalováno.Zatím ty mrazy nejsou až tak strašné, během noci je tak -14 až -16,potom při rozednívání teploty prudce klesnou na -20 až na -22,5(zatím nekrutější mráz) - 28 tady ještě nebylo.Dnes ráno bylo puze -14st.Nějaké škody možná budou, zima je teprve na začátku, mohou přijít ještě silnější mrazy.Vrásky mi dělají spíše pozdí jarní mrazy, které se v posledních letech vyskytujou tak nějak častěji než dřív, asi vlivem "globálního oteplování"surprise Jiří F-M

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika