Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

Dnes jsem ke svym 5 jablonim, 1merunce, 1 svestce a 1 hrusce vysadil 3 broskvone, Springcrest na GF 677, Superqueen na Rakoniewicke a Benedicte na Sant Julien. Příští týden se chystá vysadit ještě Crest Haven a nektarinku Tena oboje na BSB 1. Kromě toho jsem usadil taky merunku Hargrand, asijskou hrušeň CHojuro, angrest Negus, nachystany mam muchovnik Martin a 2 zimolezy.Oblast Jižní Morava, okr. Břeclav.

Sehnat broskvon na něčem jiném, než na Broskvonove podnoži je na Moravě velký problém. Překvapilo mě, jak byla Springcrest na Gf 677 mohutná 2 více než na broskvoni. I na St. Julien byly broskve mohutnější. Pokusim se pravděpodobně pěstovat broskve jako volnější vyšší tvar s ponechanym terminalem. Doteď jsem broskve radši nesazel, chlorozou mě trpela semtam i vinice a jedna jabloň.Soused měl nektarinku, listy kompletně žluté.

Karel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika