Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je mi to úplně jasné, protože prodávají některé odrůdy, které mám vlastní, takže mohu porovnat. Teď jsem si to opět ověřila při "pokusném" nákupu hrušek odrůdy Konference označených českou vlaječkou, u kterých by i při optimální sklizni zbylo dost času na pultovou nabídku. Přesto byly nehorázně podtržené, a to tak, že nikdy nedospějí do konzumní zralosti. Také je nikdo moc nekupuje.

Nerozumí téhle politice, ačkoliv jsem kdysi vnitřní obchod absolvovala, včetně dvou semestrů zbožíznalství zaměřeného na potraviny (ale neživím se tím). Mít plné regály zboží s malým obratem, které se později musí zlikvidovat, je přece i proti selskému rozumu. Jaký zisk lze vytvořit na tunách salátovek prodávaných za 5 Kč/kg, které jsou žluté už první den vystavení? Záhada.

Zuzana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika