Nulová starostlivosť o zemiaky



host - 178.38 (?)
22.7.2014 12:54

To vám nikdo asi neřekne, je to pokus-omyl. Znám pár lidí, kteří se,,starají"podobně... a hlady neumřeliwink Nebude to veleúroda, ale něco tam asi bude. Ono se říká:,,čím blbější sedlák, tím větší brambory" a něco na tom bude, protože na mne to také pasuje. Zahrádkařím sama jen pár let, ale vždycky mám lepší úrodu než tchýněcheeky

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 224.42 (?), 22.7.2014 12:45, zobrazeno: 7125x

Zdar Záhradkári. Chcem sa opýtať či bude niečo zo zemiakov, ktoré sú zasadené do zeme okolo 10.6.2014 a od vtedy sa o záhradu nikto nestaral. Neboli ani raz oborané ani striekané proti plesni ani mandolínkam. Burina prerástla vyššie zemiakov. Je nejaká šanca na úrodu???

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 178.38 (?), 22.7.2014 12:54

To vám nikdo asi neřekne, je to pokus-omyl. Znám pár lidí, kteří se,,starají"podobně... a hlady neumřeliwink Nebude to veleúroda, ale něco tam asi bude. Ono se říká:,,čím blbější sedlák, tím větší brambory" a něco na tom bude, protože na mne to také pasuje. Zahrádkařím sama jen pár let, ale vždycky mám lepší úrodu než tchýněcheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.42 (?), 22.7.2014 13:36

Dakujem, tak budem informovať keď pokosím burinu v jeseni a zakopem do zeme č bude z toho vychádzať.

Teraz u nás dosť veľa prsí ale mininý rok bol v lete veľmi suchý a práve tam kde bolo veľa buriny tá dokázala udržať vlahu a zabrániť prílišnému odparovaniu vody zo zeme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
eva.neuwirthova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 147.46 (?), 1.8.2014 7:15

Kdyz vam je nesezerou mandelinky, tak se starat vybec nemusite. Zalazi na pocasi, na nicem jinem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 232.120 (?), 6.8.2014 18:55

Dovolím si též přizpět s naší zkušeností.Brambory zasadíme do slušně prohnojené půdy, ale již uleželým kravským hnojíkem, žádné brázdy neděláme, pak neokopáváme, neaplikujeme žádný postřik-jen přiměřeně zaléváme.Asi na nás taky bude pasovat ono bramborové pravidlo.Podle této trofejní brambory bych asi musel mít jen zvláštní školu :-):-):-).J a Olí

naše megabrambora
naše megabrambora
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 232.120 (?), 6.8.2014 18:57

Tady je důkaz o její hmotnosti


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.38 (?), 6.8.2014 20:08

Jenže letos se urodily větší kusy a více asi všem-sedláci jsme všici.Těm větším kusům říkáme "hýly.Je jich více, myši o poznání méně.Však je to poznat na ceně prodejních brambor u silnice...5.6Kč.zřejmě ranné brambory.Loni to byla bída, řádek se vykopávalo mnohem déle, než se něco vybralo, ale letos paráda.Už mám vykopáno, i opět znovu řádek dva zasazeno... jede se dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika