Sundavillea Red - pěstování



Lenka Jeřábková - (5) - 49.118 (?)
1.12.2008 17:48

Paní Dano, chci jen potvrdit, že opravdu všechny řízky rostou, už jsou patrné mladé lístečky, takže množení opravdu není složité a nevyžaduje žádné speciální podmínky.Později dodám foto.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Lenka Jeřábková - (5) - 49.118 (?), 1.12.2008 17:48

Paní Dano, chci jen potvrdit, že opravdu všechny řízky rostou, už jsou patrné mladé lístečky, takže množení opravdu není složité a nevyžaduje žádné speciální podmínky.Později dodám foto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
dana smékalová - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (67) - 144.98 (?), 1.12.2008 21:30

No, tak jsem to skusila - výsledek - dnes jsem ji vyhodila, protože mi zplesnivěla.Asi už bylo pozdě, udělám to na jaře auvidíme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.119 (?), 8.2.2009 15:20

Prajem Vám všetkým dobrý deň. Po prečítaní všetkých vaších rád som sa rozhodla, že už musím niečo urobiť aj s tou mojou "Zuzindou" takže zajtra jej upravím frizúru a asi jej aj doprajem trošku "vitamínov" v podobe Kristalonu štart nech sa začne prebúdzať zo zimného spánku a na jar uvidíme, či som urobila dobre. Všetkým prajem veľa úspechov v pestovaní našich krások.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.90 (?), 22.2.2009 20:04
Dobry den, jen ze zkusenosti dodavam, ze 10stupnu na prezimovani je malo, 2x neprezila, chce to opravdu nad 15stupnu a vcas na podzim uklidit! Preji vsem hodne stesti...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenka Jeřábková - (5) - 49.118 (?), 17.3.2009 12:41
Dobrý den.Nevím, kde je u vás chyba.Já mám dvě rostliny na studené chodbě, obě docela dobře přežívají, ale 15°C tam snad ani za celou zimu nebylo-max. 12,občas i 10.Možná že jste je víc zalila, ale při takových teplotách asi spíš rostlinka uhnije.Já je za celou zimu zalila asi 3x.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.155 (?), 26.3.2009 12:43

Dobrý den,  viděla jsem Sunddavileu v jednom katalogu a byla hrozně drahá, ale moc se mi líbila. Chtěla bych ji zkusit pěstovat na osluněné lodžii. Chci se zeptat jestli vám vaše řízky přezimovaly. Mila

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenka Jeřábková - (5) - 49.118 (?), 17.4.2009 10:00
Dobrý den Řízky přezimovaly bez úhony a snaží se někde chytit a pnout.Opravdu to není složité.Pěstování bych trošku připodobnila k pěstování muškátů.Pravidelně zalévat a před dalším zalitím mírně nechat vyschnout substrát a v době bujného růstu pravidelně přihnojovat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.65 (?), 23.7.2013 11:03

no vy jste kouzelnice!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.179 (?), 31.5.2013 13:20

Ahojky, prosím o radu. Mám červenou, ale moc bych si chtěla koupit tuto nádhernou kytičku i v barvě bílé nebo žluté, pro její vůni. Poradíte mi prosím někdo kde ji sehnat? Děkuji za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Renuš - (7) - 113.70 (?), 21.6.2009 8:45

Co se týče babičky, vy nepochybně budete taky jednou stará a možná ještě popletenější. A vzhledem k tomu, že děti se učí nejlépe příkladem od rodičů, bych raději nedělala nic...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika