Jakou květinu do závěsného truhlíku?



host - 167.202 (?) 
10.1.2010 17:43, zobrazeno: 11160x

Můžete mi prosím někdo poradit, jakou pokud možno trvalku zasadit do závěsného truhlíku?Chci si osadit altánek kolem dokola, ale nevím čím, protože jsem toho už vyzkoušela mnoho, ale vždy stejný problém, zatím co soused měl krásné bohaté truhlíky, tak já jen pověšené koště.Moc díky za rady!

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 11.1.2010 22:36

Možná by vám poradil soused

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 231.226 (?), 12.1.2010 8:09

mandevila... krásne červevý alebo biely veľky kvet... lesklé zelené listy... rastie aj ako ťahavá musí sa priviazať..aj ako previslá... Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 19.1.2010 14:21
trvalku do zavesu bych moc osobne nedavala... ono by mi to pak promrzl koren a nic..do zavesu davam vyhradne letnicky a muskaty, muzete dat surfiny,..nebo i nejakou uzitecnou vec,,, previsle rajcatka... --- bebo se na kvetinace a ruhliky vykaslete a zasadte vzdy u altanu bud pnouci letnicky, ty rostou rychle protoze musi za ten rok stihnout jeste kvest a nebo si tam dejte fazole pnouci,,ja to mam na plote od cesty,,, je to hezke a uzitkove... treba si zajdete na zelene fazolove lusky na obed..a kdyz fazolky kvetou je to hezke...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 19.1.2010 17:45

naprosto souhlasím se zanpets. Navíc špatně se to zalévá, když je vítr, tak se to houpe...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 183.242 (?), 19.1.2010 22:49

Měla jsem jen jednou závěsný květináč, udělaly si tam hnízdo, přímo v květinách, pěnkavy. Abych je nerušila, nezalévala jsem. Kytka uschla, ale vyvedly 4 mladé. Bylo to prima pozorovat jak létají krmit a jak je učí létat. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 19.1.2010 23:14
tak to mate take hezke,. me nikdy nesidli ptacci v kvetinaci..spise to maji v oblibe moje kocky... ti si vyskoci na okno a sup do kvetin, protoze tam maji teploucko na jizni strane, jsou zkryti,,,a vidi na vsechny... jenze jak rikate... vzdy jsem kytky musela budit protoze byly slezele...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 85.226 (?), 21.1.2010 13:07

Já mám na altánku převislé muškáty a begonie. Záleží zda tam máte hodně sluníčka nebo ne. Begoniim prudké slunce nesvědčí. Všechny závěsné květináče vyžadují častou a pravidelnou zálivku, já zalévám denně, ale je to nádhera. Hodně úspěchů! Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika