Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

já se také snažím zachoval balkonovky do příštího roku, dělám to stejně jako vy - nařizkuji a ostříhám původní rostlinku, řízkům se zpočátku daří, ale kolem vánoc odejdou a původní rostlinu se mi daří zachovat trochu déle, ale v únoru pak odejde taky. Tak jsem zkoušela uchovar surfinku, balkon gold a bakopu. Ale nepodařilo se. Milion bels se mi nepodařilo vypěstovat vůbec, i přes léto nebyla nic moc. Takže jsem zvědavá, jestli se vám to podaří. V obchodech se mi nepodařilo ani koupit semena surfinek nebo milion bels. Vypěstovala jsem ze semen jenom petunku,  ze sáčku vyrostly jen tři rostlinky - žluté, ale je to dost pracné. Já pěstuju ze semen jenom balkon gold, semínka si sbírám z vlastních rostlin, těm se celkem daří. Ale balkon gold se mi množí sám, když se porozhlídnu po zahradě, tak nacházím dost rostinek a ty potom přesadím do květináčků a potom do truhlíků. Tak potom napište, jak se dařilo na jaře vaší rostlince. Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika