Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Uvědomuju. Třeba Japonský Topolo cca 5-6 let :-). Ale samozřejmě jehličnany déle, ale i kdyby to bylo 5-6 metrů za 10 let, je to pro mne přínos. Jde hlavně o ty první 2-3 metry co nejdříve, a pak ať si to roste jak chce. Napsal jsem, že to může růst až do těch třeba 20m, ne že musí ;-).  Myslel jsem to spíš tak, že nejsem omezen limitem výšky, a že budu rád, když to do budoucna bude spíš vyšší. Nečekám, že to bude hned. Pokud jde o cenu sazenic, opravdu nemám peněž na rozdávání, a těch sazenic budou potřeba stovky až tisíce. Jedná se o několik stovek metrů plotu. Minimálně cca 100m vyšší plot, a cca 60m nižší jako základ. Později bych rád takto zakryl celý obvod, což je cca 300-400m. Při odhadované výsadbě po 30-50cm podle typu dřeviny to dělá v první vlně 320-480 sazenic na jednu řadu. Když by stála jedna sazenice "blbých" 50,- Kč, je to až 24 000,- Kč!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika