Moruše - pěstování



host - 128.19 (?)
4.8.2010 16:34
Bílé moruše jsou bílé až červené a černé moruše jsou bílé když jsou nezralé a teprve až dozrají tak jsou černé. Potom máte na jednou stromě bílé a černé moruše. To chápu. Také máme bílé a červené jahody :-D
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 59.32 (?), 26.9.2011 11:25

Dobrý den,

mám podobný problém s neplodností moruše. Nikde jsem se nedočetl co vám v poradně dali za radu? Můžete se semnou podělit o zkušenost s vaší moruší?   Děkuji! priessnitzjan@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 108.122 (?), 26.5.2013 18:34

Našel jsem váš příspěvek ohledně neplodící moruše mám stejný problém poradte prosím. MIREKBOCK@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.19 (?), 4.8.2010 16:34
Bílé moruše jsou bílé až červené a černé moruše jsou bílé když jsou nezralé a teprve až dozrají tak jsou černé. Potom máte na jednou stromě bílé a černé moruše. To chápu. Také máme bílé a červené jahody :-D
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.144 (?), 27.10.2010 8:06

Je bílá moruše samosprašná nebo existují samčí a samičí stromy... ? Včera jsem si koupil jeden strom bílé a jeden černé moruše. Co budu dělat, jestli bude bílá strom samčí nebo samičí, když široko daleko žádná jiná bílá moruše neroste?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.124 (?), 11.8.2016 14:46

Dobrý den,

m 3 rokem moruši bílou a každý rok má skvrny na listech poraďte co použít za postřik.

děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.222 (?), 5.6.2011 11:54

Mám podobné dotazy ohledně moruší - koupil jsem u Starkla v roce 2008 "moruši", roste pěkně a od té doby se marně těším na ovoce. Každý rok vykvete a nic....

Vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.222 (?), 5.6.2011 12:22

Spatny link - tady je celek kere. Vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.1 (?), 5.8.2011 20:49

Kdysi se mi povedlo vypěstovat stromek moruše řízkováním (pár větviček jsem zapíchnul do záhonu a bylo). Nepamatuji si ale ve kterou to bylo dobu (asi před 25 lety). Zajímaly by mě bližší podrobnosti k rozmnožování pomocí řízkování. Děkuji za poskytnuté rady a pomoc RuKy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.74 (?), 28.4.2012 16:28
Dobry den, s najvacsou pravdepodobnostou je to semenac, strom vykliceny z plodu moruse, strom samcieho povodu... semenace nerodia takmer vobec... :-( J.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.70 (?), 26.6.2012 18:15

Dobrý den, já mám morušovník asi 12 let, teprve asi 3 poslední roky plodí. Když kvete (?) a nastanou přízemní mrazíky, tak je po úrodě. Letos mrazíky přišly po odkvětu a máme moruší, že nevíme co s nimi. Mám druh se světlejšími morušemi (růžové přecházející do černé) spíše drobnější, ovšem široko daleko je to jediný morušovník a i přesto poslední roky bohatě plodí - je tedy zřejmě samosprašný? Každopádně mi z něho roste velký strom, zřejmě ho budu muset vykácet a místo něho si pořídit nějakou méně vzrůstnou převislou odrůdu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika