Spojka na zahradní hadice 1´´



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 176.18 (?) 
27.7.2010 1:05

Tak koukám, jaké mám štěstí, že u nás v HK normálně veškeré spojky mají buď v Signa - pumpách, nebo v železářství, potřebovala jsem také 1" a 3/4", pak i zkombinovat dohromady - nebyl problém... Umělá hmota, mosaz... dle přání...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 159.114 (?), 24.7.2015 9:49
U vas v hk maji levny geka spojky (ne geka plus) v trikkeru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 208.226 (?), 8.7.2018 13:06

Na gumičky a gumová těsnění obecně prosím ŽÁDNOU vazelinu, kupte si v drogerii kosmetický glycerin nebo v lékárně lékárenský, ten gumu konzervuje a zpomaluje proces "stárnutí"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 129.96 (?), 27.7.2010 14:23

Neviděl jste někdo v poslední době 3/4" rychlospojky? Před nějakým rokem jsem je náhodně koupil a dodneška nemohu zjistit, kde. Fungují bezvadně. Dodávám, že se nejedná o 3/4" spojku s 1/2" otvorem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.66 (?), 27.7.2010 22:42

Já jsem všechno výše zmiňované sehnal v hornbachu i obi v mosazném provedení buď na závit nebo na rychlospojku takže zajít do hypersuperhobbymarketu a nechat si poradit nebo si vybrat. Bez problému jsem spojil i coulovou s půlcoulkou tak určitě tam budou mít i z coule na tříčtvrtku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 123.65 (?), 28.7.2010 6:21

Děkuji za všechny rady, právě v tom Hornbachu mě nebyli schopni vůbec poradit, takže ten HK kam občas jedu, nebo ten obchod s asi bobrem ve znaku GEKO.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 123.65 (?), 28.7.2010 7:58

Ještě jednou. Znamená to tedy, když GEKO GSK25 koupím 2x, vrazím do hadic a zajistím páskou, že je přes ty bajonety spojím? To těsnění mi připadá, že je spíš na protikužel, že to moc těsnit nebude. Půjde spojit GSK19 s GSK25? Bohužel se teď do krámu nedostanu, abych si nechal poradit a viděl to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 180.2 (?), 28.7.2010 8:22

Dobrý den. Opravdu to naprosto dokonale spojíte tak, jak jste napsal. V době, kdy jsem toto používal, tak to těsnění bylo z přírodního kaučuku a bylo spolehlivé ve všech teplotách, které jsou u nás běžné. Žádný mezikus do toho není třeba.  To těsnění ještě k sobě přilehne i tlakem vody. Prostě to dáte k sobě a otočíte. Je to věc okamžiku a naprosto spolehlivé. Ať se Vám daří. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 111.26 (?), 29.7.2010 2:04

Děkuji za vyčerpávající odpovědˇ, ráno to běžím koupit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 149.89 (?), 24.8.2013 8:51

Technický dotaz ke spojkám GEKA. Spojím do sebe GEKA Plus s GEKA? Rozdíl je v tlaku PN 50 a PN10. podle vzhledu i rozměrů by to melo jít ale kdo ví... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika