Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koupil jsem loni v lete po uvedeni na trh cerpadlo Gardena 4000/2 automatic comfort na zalevani vodou ze sudu. Do zimy pekne fugnovalo, na jare jsem ho strcil do zasuvky, chvili slo a pak vyhodilo proudovy chranic, od te doby vzdy chranic po pripojeni do zasuvky vykoplo - takze reklamace.

Poslal jsem cerpadlo do servisu odkud mi ho vratily ze JISTIC nevyhazuje, ze vse je v poradku. Poslal jsem ho do druheho servisu, kde uz pochopili co je chranic - vyrobni vada, dostal jsem nove cerpadlo.

S novy jsem vycerpal 300l vody a vyhrezlo mu tesneni. Zespod jsou 4 srouby, ktere drzi prisroubovany spodek cerpadla - 4cm samorezy do plastoveho tela. Jeden z nich je vytrzeny. Ostatni drzi na cca 1cm zavitu, coz absolutne nechapu, proc jsou tak dlouhe, kdyz uzitecny zavit je 1cm, resp. je to strasne malo v plastu.

Co si o tom mam myslet? Ma prosim nekdo toto cerpadlo a jake s nim mate zkusenosti?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika