Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Při vašich výrobních možnostech bych vyrobil hřídel a klínky do rozet a zakoupil kluzné pouzdro hřídele. Takto jsem SVA dvoustupňové čerpadlo také před mnoha lety renovoval a jeho chod je pořád skvělý. Používám ho bez tlakové nádoby na přímé zalévání z 6m vrtu. Spínám přes stykač ovládaný obvodem hladinového spinače, takže jeho provoz je namáhaný častými zapínacími rázy. Přes zimu nalévám do prostoru čerpadla nemrzoucí směs. Na jaře vyleju a čerpadlo oživím. Má za sebou asi 50ti letý provoz, nejdříve jako součást darlingu, pak jsem ho od souseda koupil a asi 20let ho takto provozuji. Tělo čerpadla je z litiny a snad nezničitelné. Rozety, pokud vím, se případně nechaly koupit jako náhradní díl. Od jeho renovace jsem jen 2x měnil těsnicí lojnatou šňůru. Doposud dává slušné množství i tlak, přestože mám na sání a výtlaku jen coulovou hadici.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika