Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci



host - 185.138 (?)
29.6.2019 21:05

Ony se ty příspěvky špatně řadí, někdo reagoval na můj starý příspěvek, že nejde nastavit var.

Přeji vám, ať ten ocet pomůže, ale současná elektronika není dělaná na trvanlivost. Zdroje nízkého napájení pro elektroniku jsou většinou první, co odejde.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 84.190 (?), 29.6.2019 6:47
Otázka, kterou jsem prosil o radu zněla, proč mi termostat stále vypíná při ohrivani vody na zavarovaci teplotu (v mem případě 100 st. jedna se o maso) a po par vteřinách zase zapne. To ale musím znovu zvolit program. Tak se to opakuje po třech stupních až do sta. Potom, když to jen dohriva napr. 60 min se to nestane. To jde přesně bez problému.Odpovedi, kdy se vaří voda a nebo kde konci nastavení neni to, co bych potřeboval vědět Můj displej na hrnci je do 100 st. a je mi jedno kdy se voda začne vařit. Jestli v 99 nebo v 98 st. I tak děkuji za snahu pomoci. Nevím to na na sto % ale myslím si, že to vypínání mohlo způsobovat špatně přenášení teploty z tělíska do vody. Izoloval ho vodní kamen. Nalil jsem litr octa do hrnce dodal trochu vody a po celou dobu vyvareni se hrnec nevypnul. Konečná byla 100 stupňů.Hrnec je čistý a potvrdím to ještě po dalším zavarovani.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 120.108 (?), 29.6.2019 7:55
No nevim mne ide v pohode do 100... B.H

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 84.190 (?), 29.6.2019 8:32

Na fotce je hrnec, který má predvoleno 100 st, ale voda je v něm tepla 25 st.To umí každý hrnec i rozbity.Zadani bylo proč se tělísko v mem případě pevne integrované do dna nerezoveho hrnce Domo prehreje natolik ze musí elektronika vypnout síť.Ja to dávám za vinu vápenci který pokryl dno kolem spirály. To vám žádná paní v servisu neřekne. Proto jsem to taky napsal pro ostatní.Pozdeji to ještě potvrdim. Teď jsem jenom bez problému vyvaril octem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 185.138 (?), 29.6.2019 21:05

Ony se ty příspěvky špatně řadí, někdo reagoval na můj starý příspěvek, že nejde nastavit var.

Přeji vám, ať ten ocet pomůže, ale současná elektronika není dělaná na trvanlivost. Zdroje nízkého napájení pro elektroniku jsou většinou první, co odejde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.104 (?), 29.6.2019 21:34

Mozna uz po, ale muj odhad (bez odzkouseni nelze presne urcit) havarijni termostat. Kazdy tepelny spotrebic ma 2 termostaty a to provozni a havarijni. Vyjimka no name.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika