Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já mám tu váhu za pár kaček a vzhledem k tomu, že šoučty při vážení sedí, mě nepřesvědčíte, že je špatná. Připlácet si nemá smysl, tyhle věci se neopravují už z podstaty čidla a elektroniky jako celku. Zbytek je kousek plastu, nebo skla bez ceny. A že toho někdo v Polsku koupí balík a prodáva to na internetu? U nečetného zboží je to nejlevnější distribuční kanál, nemá cenu platit VO a MO. Pro můj mobil už taky Samsung nevede díly a na aukru koupím flexi kabel za pár a tak slouží dál. 

A poslední - když nechytí šroubovací sklenice, tak prohlédnout víčko zevnitř, otřít, nasadit, šup do mikrovlnky, pustit a koukat. Jamile nálev zvětší objem k první hraně sklenice, dotáhnout, otočit a nechat vychladnout. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika