zkušenosti s rostlinami na dobírku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 112.65 (?) 
16.8.2006 12:08
Velice dobrou zkušenost mám s fa.Basik.objednala jsem si již několikrát,vždy rostlinky přišli popsané i se seznamem a již dopředu poslána zpráva o odeslání.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
Ramon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174), 31.8.2006 23:01
Zahradnictví Petro je už od pohledu dost zanedbané. Naopak sousedící zahradnictví Jukl je velice dobře a stylově udělané. A na tom zavisí i ostatní služby...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 203.16 (?), 5.9.2006 8:08

Jako milovník fuchsií jsem několikrát objednával u fy Petro a vždy jsem měl k rostlinám výhrady. Katalog byl také zavádějící, informace neodpovídaly skutečnosti. Letos byly rostliny odborně zabalené v plastových obalech, což je výborné, ale přesto byly dvě fuchsie zlomené. Reklamace neuznávají, rovněž tak záměnu zboží z jejich strany, konkrétně Osteospermum. Už si tam nebudu objednávat a doporučuji mě následovat.Zdraví

                                                               J.Materna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.44 (?), 13.10.2006 12:24
Co se týká zaslání rostlin na dobírku,tak můžu prozatím říct,že od Starkla co jsem objednala,tak mi přišlo vždy pěkně zabaleno a ve se mi prozatím ujalo,ať to jsou stromky nebo květiny ,ale velice špatnou zkušenost mám z firmou kvetina.net kde jsem si objednala různé trvalky a po rozbalení krabice jsem byla naprosto v šoku,buď to bylo polámané a nebo úplně vysušené,rostlinky byly zabaleny do novin,které byly  mokré a všechny obaly od toho byly ušmudlané,z tohoto balíku mi již půlka uhynulo a počítám i s tím,že uhynou další,už bych se tomu ani nedivila.Od této zkušenosti nakupuji u nás ve školním zahradnictví a nebo na výstavách.Renáta
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.166 (?), 13.10.2006 14:20
Tiež som mal so Starklom len dobré skúsenosti. Perfektne zabalené, dobre sa pojímalo....Ale už asi 5 rokov som od nich nič nebral.Sú drahí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.245 (?), 3.4.2008 20:21

Já jsem si z kvetina.net objednávala a všechno bylo OK, některé rostlinky byly sice malé, ale ujaly se perfektně. Ještrě objednávám z rostlinky.cz a zahradnictvikruh.cz a vše v pořádku :-)

Kolikrát se ty rostliny nedaj ani jinde sehnat :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.250 (?), 4.5.2010 12:28

Několikrát jsem si od fy Petro objednala fuchsie nebo chryzantémy. Poprvé přišly fuchsie v hodně špatném stavu a chryzantémy byly skoro všechny jiné. reklamované rostliny ale vždy poslali znovu, vždy podstatně lepší. Prý zaměstnávají brigádníky, kteří nejsou zrovna moc spolehliví...

E. Valdmanová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 42.11 (?), 19.6.2014 13:24

Já mám s fa Starkl dobré zkušenosti.Vše dobře zabalené a popsané i s návodem k pěstování a pokud něco nevzešlo zaslali nové sazenice zdarma pokud ještě byly na skladě.Pokud ne dostala jsem slevu na příští zásilku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 40.7 (?), 13.10.2006 13:38
Loni jsem si objednala rostliny v cene asi 1000,-Kc. Ruzne. Jednak to zbytecne dlouho lezelo na poste. Prestoze objednavka byla e-mailem, tak mne neupozornili. Takze begonie uhnily a podle jejich chabeho znaceni stejne slo o jine, ktere jsem neobjednala. A ze trech fuchsii nebyla ani jedna, kterou jsem objednavala. Kdyz jsem volala do zahradnictvi a hovorila s majitelkou o teto povedene zasilce. Tak jsem byla obvinena, ze jsem si to mohla vymyslet a ze to z Prahy mam blizko, tak nemam obtezovat s objednavanim. Uz obtezovat opravdu nebudu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 112.250 (?), 28.8.2008 8:51

Já si v zahradnictví Petro objednávala letos začátkem jara a už nikdy!!! Místo rostlin listopadek a muškátů to byli slabé řízky, některé dokonce i bez kořenů a bohužel jich přežila tak slabá 1/2. Obj fuchsie sice byli více zakořeněné, ale už 2 sazenice napadené a v létě když vykvetly, tak jsem zjistila, že jsem z 1/3 dostala odrůdy, co jsem si nevybrala!!! 

Naopak jsem byla vždy max spokojená s růžemi ze školky od Pelců, s vřesovištními rostlinami od Najmanů, a trvalkami a cibulovinami od Lukon Glads

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika