Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já rovněž mohu potvrdit, že jde o dobrou firmu, odebírám od nich rostliny dvakrát ročně v ceně přes 1000 Kč a jsem se zásilkou a rostlinami vždy nadmíru spokojená. Na těchto stránkách se již vede diskuse o této zásilkové službě a ikdyž jsou tam příspěvky negativní, já mám s nimi dobrou zkušenost. Minulý týden přišla zásilka, k terou jsem objednala v pondělí a další pátek zásilka přišla. Přestože pošta mi hodila lístek, že tam mám balík v pátek odpoledne, už jsem nestihla zásilku vyzvednout, takže přes víkend zůstala na poště a vyzvedla jsem ji až v pondělí. Všechny rostlinky byly pečlivě zabaleny, každá je označena číslem i názvem rostliny, veškeré rostliny byly narašené, jelikož byly v malém květináčku, všechny jsem přesadila do většího - kořenový bal byl silný, po přesazení do většího květináče už po týdnu rostliny docela narostly - mám je dosud na verandě, protože je u nás asi 20 sněhu. V jejich katalogu je kolem 2000 rostlin, takaže je stále z čeho vybírat. V minulém roce na podzim jsem si objednala lithodoru a dnes mi verandě již krásně kvete modrými kvítky. Takže já mohu vřele doporučit, každoročně se na jejich katalog těším a stále něco vybírám a objednávám a to už třetím rokem. Pro mě jsou perfektní. Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika