Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
teda ja jsem objednavala u Starkla jiz dvakrat, zatim spokojenost, nyni mam treti objednavku. jednou mi malinko spletli objednavku, ale po reklamaci byla naprava rychla. objednavala jsem ruzne rostlinky, i stromek, zatim vypada dobre, uvidime na jare, mam ho teprve od podzimu. jinak mam od nich ruzne druhy, zatim si nestezuju. vyhovuje mi sledovani zasilky na netu, jelikoz nase postacky taky stoji za... a zasilka by mi normalne stala na poste az do odeslani zpet, coz by asi nedopadlo dobre. jahody mi prisli frigo sazenice, ujaly se bez problemu vsechny, balkonove kytky zatim take dobry, vavrinovec roste jako z vody. tak doufam, ze se nepripojim k nespokojenym zakaznikum. verim, ze posledni objednavkou me nesklamou.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika