Sekačka na solární pohon



host - 219.94 (?)
20.1.2009 13:24

Dobry den,

samozrejme ze se sekacka na solarni pohon vyrabi - jedná se o sekačku AUTOMOWER. Jen si nejsem zcela jist, ze bude travnik vypadat stejne jako na reklamnim materialu. Spise bude travnik ujezdeny nez posekany. Videl jsem tuto sekacku na vlastni oci a popravde receno "nic moc" spis nic nez moc...

Ale pokud Vam mohu poradit, tak se vyrabeji i sekacky benzinove...

Pekne sekani preje Pavel K.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 137.39 (?), 2.6.2008 14:55, zobrazeno: 10263x

se asi ještě nikde nevyrábí. Poraďte, kde a jaká dá-li se -  koupit nějaká šikovná minisekačka na trávu a nikoli na pohon elektrický, protože zdroj elektrické energie u trávníku ani široko daleko nemám...

Dík. F.T.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mr.Cynik - (49) - 3.4 (?), 2.6.2008 16:46
http://www.youtube.com/watch?v=FLl6rS58EpE
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 219.94 (?), 20.1.2009 13:24

Dobry den,

samozrejme ze se sekacka na solarni pohon vyrabi - jedná se o sekačku AUTOMOWER. Jen si nejsem zcela jist, ze bude travnik vypadat stejne jako na reklamnim materialu. Spise bude travnik ujezdeny nez posekany. Videl jsem tuto sekacku na vlastni oci a popravde receno "nic moc" spis nic nez moc...

Ale pokud Vam mohu poradit, tak se vyrabeji i sekacky benzinove...

Pekne sekani preje Pavel K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 21.1.2009 13:54

nic moc, abyste dokázal slušnou samochodnou sekačku nabíjet efektivně, a mohl se na nabití spolehnout, potřeboval byste něco okolo 1- 2 m2 panelu, který by "živil" dokovací stanici. Celkově by Vás taková investice přišla přibližně na 70 - 90 tisíc (včetně elektrické sekačky od Husquarny.)

Tj. samochodná sekačka + malá "elektrárnička"

Pokud byste chtěl standardní akumulátorovou sekačku od Bosche, náklady by klesly asi o dvacet tisíc, sekačka je ale určená na sečení malých ploch (do 250m2.

Celkově mám pocit, že se nejedná o příliš uvážlivou investici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.54 (?), 23.1.2009 22:02

A co si pořídit ruční vřetenovou? Já sekám cca 300 m., původně jsem měl motorovku, ale ta šla rychle pryč. Sekám 2-3x týdně, trávník vypadá hezky a je to božský relax + zdravý pohyb a žádný smrad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 12.193 (?), 25.1.2009 13:48

řekl bych, že se jedná spíš o lifestylové vyjádření, než odpověď na čtenářovu odpověď

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika