Plevel v nově vysetém trávníku



Daja - (1) - 214.52 (?) 
29.4.2020 12:34, zobrazeno: 1595x
Dobrý den všem. Předem se omlouvám, pokud toto podobné téma s tímto druhem plevelu již bylo zmíněno. Máme nově vysetý trávník, předtím než jsme ho vyseli, tak jsme postříkali herbicidem a nechali dva týdny odpočinout. Spíše než tráva tam roste tento plevel. Nejdřív jsem myslela, že by to mohl být ptačinec žabinec, ale jak roste, už o tom začínám pochybovat. Tráva v těchto místech roste úplně minimálně, jinde roste krásně a hustě. Prosím, poradí mi někdo co je to za plevel a zda mám počkat na první sekání trávy a až poté použít třeba bofix nebo travin. Jestli znovu potom prohrabnout celé místo a znovu provést výsev trávníku. Děkuji mockrát za radu.
Plevel v trávníku
Plevel v trávníku
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 91.196 (?), 29.4.2020 15:29

Převážně lebeda...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 119.164 (?), 16.5.2020 11:11
Merlikovite jednoletky Vas vobec nemusia trapit. Tie nepreziju caste sekanie. Poradil by som Vam ich vziat do salatu, keby ste si uz dopredu nezachemizovala zahradnu zeminu.. Vas hlavny boj zacne s dvouletymi, hlavne pampelisky atd., ktore Vam zacnu po majovych dazdoch klicit a potom samozrejme obligatne lipnicovite, kedze zemina, do ktorej ste zasiala je zcela nevhodna a plna roznych semien. Az otravite vsetko zive v trave, prosim neotravte aspon seba ak date travu od travinu do kompostu a kompost na zahony. 😎☘️
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika