Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den

možná to bude divně vypadat tento dotaz, ale nevím si s tím rady.

Když posekám trávu rotační sekačkou se sběrem do koše a nechám ji ležet na jednom místě (na zahradě anebo v pytli) abych ji druhý den odvezl na skládku, tak už druhý den tráva smrdí a tvoří takové teplé až horké tekoucí hromádky hlíny nebo co to je...

Když bych ji ale chěl odvézt hned, tak je jí objemově strašně moc...

Mám zhruba 700m zahrady a sekám 1x týdně.. teď v tom suchu teda skoro nesekám.., protože to moc neroste, ale teď zapršelo tak to asi začne zase růst...

Jak to děláte vy? Mám třeba trávu raději dát někam do koleček aby se nazapařila a proschla a bylo jí objemově méně a nevážila tolik desítek kilogramů?

Nebo mám radši koupit sekačku s mulčovacím klínem?

Děkuji za rady a tipy, jak to děláte vy.

PS: Zvažuji pořízení kompostéru, ale spíše ho budu mít až příští rok... Takže toto by pro mě aktuálně nebyla vhodná rada :-(

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika