Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobry den, dekuji za zajimavy prispevek a chtel bych se zeptat, zda treba alespon obcasne seceni dle vaseho popisu 1) pri kratsi vysce travniku muze mit pozitivni vliv i na snizeni vyskytu mechu? Mame travnik ve stinu, kde s mechem bojuji i pri pouziti dolomitickeho vapence 2x do roka a nasledneho prorezavani a sazeni semene. Nyni napr.uz vubec vapenec nepomohl, tak nevim nakolik ta vertikutace pomuze a uz mam defacto dost te obdoby tureckeho hospodarstvi. Zatim jsem se snazil jit cestou nekupovani pripravku stop mech apod., protoze je to i doat financene narocni cesta a navic uz by mi s tou vsi praci snad prislo lepsi zit na mechu a kapradi. Jinak jsem turek jak poleno, protoze sekam do kose, jelikoz jsem nechtek, aby mi deti nosili travnik do kuchyne hned u zahrady a nam tady svazi bioodpad zdarma kazdy tyden. Uvazoval jsem nyni o prikoupeni nejake sekacky bez kose (idealne nejaky rucni treba i bez motoru), ale nevim zda to nebudou vyhozeny penize. Jinak jsem se svou nabrousenou 4taktni sekackou spokojeny. Diky za pripadnou radu a at se vam hospodarstvi dari.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika