Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Cekat na spravnou dobu se mi prilis nechce, jelikoz bysme radi uz zacali vyuzivat zahradu co nejdrive, nevic plevel nas tady asi sezere :)

Caste zalevni by nemel byt problem, pracuju z domu. Chapu to tak, za to temer non-stop zalevani je potreba cca 2-3 týdny od vysetí a pote staci prejit na nizsi intenzitu?

Ze zdejsich diskuzi jsem vycetl, ze doporucujete osivo ze slechtitelske stanice Vetrov. Jelikoz travnik bude bud celky den na slunci nebo v polostinu a bude to okolo rodinneho domu bez nejake extremni namahy, obcasna zalivka by nemel byt problem, tak napr. VV-4/1 nebo VV-4/3 by byly vhodne? Jenom jsem nijak nenasel ceny a jak se da objednat.

Travnik bude mit cca 200m2 s tim, ze planuji zalozit travnik po castech v odstupu cca 4 týdnů (3 casti) jelikoz mi krumpacovani jde strasne pomalu :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika