Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, na cca 1ha zahradu jsem použil prostředek Dicopur. Musí se ale stříkat zjara, kdy rostliny jsou malé a citlivé, teď už je pozdě.

 Trávu jsem vozil sousedovic kravám,  pro které je pryskyřník hořký. Stejně tak pro králíky. Seno s pryskyřníkem ale hořké již není, zvířatům nevadí.

 Dicopur jsem stříkal plošně zádovým postřikovačem, trávě to nijak nevadilo, ale vzalo to ssebou i kominíčky, bohužel.

 Účinek byl cca 5-6 let, teď se zase objevuje ale málo a sousedi už na krávy pečou, kompostu pryskyřník nevadí.

 Zahradu mám kyselou jak šalvostr,  jižní Čechy, vápna bych musel naházet tunu. Druhý soused vápní už dvacet let každou zimu, pryskyřník má stejně jako já, nevápnič. Tedy má rada je  "Dicopur"

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika