Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den sice jsem si toho tady přečetl o zakládaní nových travníku snad všechno co se tu piše takže asi už trochu vím co a jak. Ale rad bych ucelené informace smiley

Velikost zatravněné plochy bude cca 200 m2 určitě chci hezký hustý travník určitě budu dělat automatické zavlažování protože si myslim že je to super a hlavne se na to hezky kouka laugh

ale ted to hlavni a to podklad ted je na pozemku už od loňského jara hlína s kameny ale asi ne uplně super sad  v letě jsem to celé vzal roundapem, ted se na par místech začlo zase něco zelenat mám v plánu jěšte pozemek dorovnat cca 5-10 cm a teď otázky mám ješte jednou vše postříkat roundapem než zacnu navažet nebo až potom? 

A tím pádem co jsem tu vyčetl můj plán je? Udělat rozvod na zavlažování pak nechat navozit několik kubíku písku poházet to to jěště nějakým substrátem (jaký je prosím nejlepší?) potom kultivatorem pojezdit aby se to vše promíchalo znova uhrabat nechat přivézt "čistou hlínu" tu take uhrabat a dotoho zaset trávu pohodit lehce hlinou uválcovat a pak už jen kropit a kropit než se zazelená myslíte že takový postup je v pohodě? Velké díky za vaše nazory, rady, postřehy Zdeněk

Přikládám i foto pozemku pro jasnějsí představu 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika