Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

z poloviny pozemku chci mít pobytovou část, okrasnou, a z druhé užitkovou, stromy, záhony a tak. Zahrada je jinak ve svahu, spodní část vybagrovaná do roviny na terasu určenou k pobytové části, posezení. Jde mi hlavně o trávník v tuhle chvíli. Aby byl kvalitní, dobře založený a nemusel se po dvou letech předělávat. Navezení kvalitní zeminy bude potřeba na pobytovou část určitě, protože je odbagrovaná až na škaredé jílovité podloží, ornice je pryč, proto to bahno ale chtěla jsem upravit rovnou už i horní užitkovou část, která je právě hodně zaplevelená, samý pýr. Jinak drenáže máme udělané kolem celého pozemku pro odvod vody, která k nám teče zvrchu svahu, ale po dešti se v jílovité zemi drží voda strašně dlouho a ještě po 14 dnech se na zahradu nedá vlézt. Ráda bych to vyřešila, už toho důvodu, že rodinný dům na venkově bez funkční zahrady je jaksi na dvě věci. Doufala jsem, že nějaká úprava vrchní části půdy bude možná a řešitelná.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika