Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, také jsem řešila podobný problém, stále dokola obrývala okrasné záhonky a plochu trávníku, pak jsem měla na ohraničení dřevěné palisády, ty však brzy uhnily a ohraničovat plastem se mi nechtělo, myslím, že do zahrady se moc nehodí... pak si kolegyně z práce přivezla z Londýna z výstavy Chelsea Flower Show ocelové obrubníky EverEdge, které používají třeba i ve Versailles a ve většině anglických historických zahrad a parků, u nás se dlouhou dobu nedaly koupit a loni je konečně začaly dodávat i do Čech, instalace je bezproblémová, mají je v několika barvách a šířkách, stačí to jen zatouct do země gumovou palicí a je to a vypadá to skvěle, nevýhodou je vyšší cena, ale kdo má svojí zahradu rád a chce uštřit čas a námahu s obrýváním, tak se mu ti jistě vyplatí.

Eva53

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika