Strata vody v saní



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?) 
18.5.2015 10:24

Proč tam nedáte čerpadlo s mechanickou ucpávkou

no pretoze pracujeme s tym co je k dispozicii. az jedneho dna odide cerpadlo alebo motor, potom budem riesit jednoznacne ponorku.

ako som uz pisal presakujuca ucpavka nie je problem, resp. zavadu kt. sposobovala sme vyriesili a teraz uz len debatujeme o detailoch wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?), 18.5.2015 10:53

kupim tu teflonovu a potom napisem skusenosti ako sa sprava pri vacsich tlakoch. len neviem ci sa miju podari cez vikend vymenit. nejak som sa v sobotu nepohodol s flexkou a podla rongenu sa kotuc zastavil tesne nad kostou, takze momentalne mam funcnu len lavu ruku sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 18.5.2015 11:33

Pane Plintovič, udržuji celkem 3ks těchto čerpadel. Poslední, které jsem koupil nové, mělo již z výroby ucpávku teflonovou šňůru. Po asi 4 (možná více)letech jsem ji měnil, zase jsem dal teflonovou, i když jsem vždycky na těchto čerpadlech upřednostňoval lojovou. Hřídel byl netknutý. Protože je tahle šňůra tvrdší než lojová, je třeba nařezat kroužky na trnu skutečně stejného průměru, jako hřídel. Otočit o 180°, je to nejjednodušší a nenáročné na přesnost. Co jsem psal o koši, tak mám ten válcový litinový, ve kterém je "panáček" s gumovým kroužkem, trubku PPR De50. Trubku do studně dávám zásadně přes příruby. Údržba koše je pak velmi snadná. Když by šrouby nešly povolit, tak je lehce přeříznu.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 159.114 (?), 20.7.2015 6:05
"Variantu se sací výškou nad 8 m neřeším" Tu uz vyresila fyzika, normalne to sat nejde, se specialnim cerpadlem, 2 hadicema mozna...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika