Projekt jazierkovy vysavac



host - 57.149 (?)
20.5.2019 15:02

Čerpadlo je opravdu tak výkonné jak se uvádí. Takže pro malá jezírka to neubde :-)

Mám jiný problém - do čerpadla začalo zatékat a vyhazuje pojistky. Bohužel jsem někam založil ten spodní kryt - neměl by ho někdo tady na jižní moravě, kdo by ho byl ochoten po dobu reklamace zapůjčit?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 57.149 (?), 20.5.2019 15:02

Čerpadlo je opravdu tak výkonné jak se uvádí. Takže pro malá jezírka to neubde :-)

Mám jiný problém - do čerpadla začalo zatékat a vyhazuje pojistky. Bohužel jsem někam založil ten spodní kryt - neměl by ho někdo tady na jižní moravě, kdo by ho byl ochoten po dobu reklamace zapůjčit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pavel Sk - (8) - 76.144 (?), 5.7.2019 0:18

Vysavač z ponorného čerpadla jsem již realizoval. Použil jsem slabší čerpadlo, konkretně maďarské čerpadlo Elpumps CT 3274  - 10 m3/hod. (koupeno na Mall) cca za 2000,-Kč a bazenový vysavač od Hechtu trojuhelníkový s kartáči + teleskopickou tyč celkem cca 550 Kč. Problém je fakt zavodnění sací hadice, která pořád plave, tak do ni liji vodu z konve aby se potopila. Pak vysává dostatečně silně - pořád teče kalná voda. Občas se ucpe sací nátrubek čerpadla většími nečistotami ze dna a musí se sací hadice odpojit a vyčistit. Asi z vysavače odstraním kartáče. Víři totiž nečistoty okolo vysavače a pod ním, kde je sací otvor pak není co nasávat. Jinak je to nejlepší řešení, lepší než profesionalní drahé vysavače a děkuji původnímu autorovi za jeho nápad. Příště bych asi koupil čerpadlo od tohoto výrobce ale s řezacím nožem - také v nabídce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika