Přírodní jezírko, rybníček



host - 91.178 (?)
8.6.2016 20:04

Nyní mám jen něco co nelze nazvat jezírko.Zapuštěnou bednu 60X100 cm.výška nad dnem 30cm.V ní lekníny a řezan a proti komárům tři malé karasy.Ti už přečkali dvě zimy.Jo a ještě nějaké plže a p.Pod zahradou je něco podobného jak máte vy ale do toho bych nevlezl.Tam lovím perloočky na krmení karasům. Vedle žab jsem tam našel i čolky. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 91.178 (?), 8.6.2016 18:09, zobrazeno: 3785x

Když pročítám diskuze o jezírkách kolik času, práce i peněz jim věnujete.Tak si říkám stojí to za to.Je tu také někdo takový kterému nevadí zakalená voda?A dává přednost, stejně jako já, biotopu.Prostě jezírko funguje jako přírodní o které se není třeba starat.Mimochodem nemám ani řasy ani zelenou vodu. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 48.212 (?), 8.6.2016 18:24

No mam takovou tun, odhadem tak 2 m3, kterou pouze 1x ročně (az vylezou pulci) cistim od nánosů bahna, jinak nechavam vsemu volny průběh. Voda je cista - nemit bazen, klidne bych se v tom koupala :-) Jak velke je vase jezirko? 

Taky se divim vsemu tomu pachteni kolem jezirek, vzdyt v prirode existuji docela pekne rybnicky, o ktere tak usilovne nikdo nepecuje...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.178 (?), 8.6.2016 20:04

Nyní mám jen něco co nelze nazvat jezírko.Zapuštěnou bednu 60X100 cm.výška nad dnem 30cm.V ní lekníny a řezan a proti komárům tři malé karasy.Ti už přečkali dvě zimy.Jo a ještě nějaké plže a p.Pod zahradou je něco podobného jak máte vy ale do toho bych nevlezl.Tam lovím perloočky na krmení karasům. Vedle žab jsem tam našel i čolky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.212 (?), 8.6.2016 20:22

Colka jsem mela v tuni taky, hajzlik me kousl, kdyz jsem ho pri cisteni tune nabrala do cedniku a chtela pohladit :-)

Jinak mne se libi bud vylozene prirodni tunky, rybnicky, jezirka, nebo kde na to nejsou podminky tak melke vybetonovane bazenky kulate nebo hranate, treba s fontankou nebo kasnou - ktere priznavaji, ze jsou umele. Moc nemusim foliova jezirka obsypana hromadami sutru, aby nebyla videt ta folie, ktera se tvari jako prirodni, a veskere to snazeni okolo smeruje k tomu, aby tak co nejvic vypadala...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika