Pondovac 4 nesaje



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 41.14 (?) 
11.9.2015 20:04

Nezaseká se Vám jeden ze dvou pístů?Mám pondovač 6 měsícu a také občas nesaje právě z výše uvedeného problému. Stačí odklopit, zatřepat, píst povolí a zase to jede bez problémů

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?), 12.9.2015 9:14

Zkontrolujte, v jakém stavu je "pístní kroužek" - někdy to dělá právě ten

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumpik99999 - (22) - 103.212 (?), 13.9.2015 20:26

To dělá v případě, že se dostane kamínek vevnitř mezi gumu. Stačí jen otevřír a odstranit v záklpce předmět, co tam je a jede se dále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.102 (?), 15.5.2017 12:45
Dobrý den, mně relativně často nastane situace, že vysavač přestane sát, ale na chodu motoru se nijak neprojevuje. Vždy v tu chvíli pomůže vypnutí vysavače a počkání až spadnou oba písty. Ozve se dvakrát "cvaknutí". Prakticky nikdy nic nenajdu v klapkách. Napadá mě nedostatečný odtok (prodloužená odtoková hadice a malý spád), Nekoresponduje mi s tím ale četnost výskytu v podobné situaci. Někdy nastává za pár desítek vteřin, někdy desítek minut. Znáte tuto situaci a její příčinu? Děkuji předem za radu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 72.176 (?), 17.5.2017 20:48

Pokud vyloučíte takové ty úplné základy jako ucpaná nebo přicpaná hadice, sundejte krycí filtrační pěny ze sacích klecí a pak i samotné klece. Budete potřebovat křížový šroubovák. Pak zkuste vyčistit jak vrcholy jednotlivých "pístů" a i dosedací plochu na vahadlech.
Pokud se ta závada neděje pravidelně, ale náhodně, vidím to spíš na nečistotu než na poškození. Jestli to vysvětluju nejasně, napište sem, zkusím sem dát fotky z nějakého servisu Pondovacu od nás. Mám jich tu teď když všichni na jaře vysávají pár každý týden a v drtivé většině případů jsou jejich majitelé tak trochu prasátka, většinou fakt stačí vyčištění

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.102 (?), 18.5.2017 11:45

Děkuji. Myslím, že popisu rozumím dobře. Přesně to jsem po posledním vysávání udělal. I když to bylo poprvé. Žádné znečištění trvalého charakteru jsem nenašel. Mám filtrační pěny nahrazeny návleky z vatelínu, udělal jsem nové, trošku delší, ve snaze eliminovat možnost průniku nečistot do klecí s písty. Budu se muset ještě soustředit na zajištění "bezpečného" odtoku. Uvidí se zase příště.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.30 (?), 27.7.2023 17:13

Dobrý den,

mám dotaz. Jak demontuji vahadla z kuličkových závěsů?

Zdá se mi, že Němci vyrobili ježka v kleci indecision

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika