Kořenová čistička



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
Ladik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 22.158 (?) 
25.5.2009 15:09

vodní hyacint by zmrzl, mám tu zkušenost, že jsem ho na kompost nehodil dost brzo a mráz ho spálil, myslím, že píšete o něčem jiném

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                  
MattoniZn - (17) - 106.214 (?), 26.5.2009 17:44

Takže zpět ke kořenové čističce, ty hyacinty už mám vysázeny tak týden a už začinají mít odnože, tak jestli porostou tak rychle tak teď tak kořenovka bude zarostlá během krátké chvilky. Jinak v ty kořenovce mám hyacinty jenom na okraji jezírka aby mi nezastiňoval jezírko rákos. Kořenovka má tak kolem 2 m3 a během třech týdnů k mému úžasu je jezírko čisté až na dno (120cm), aniž bych použil jinou filtraci (skimer ještě nefunguje potřebuje trochu doladit) takže můj názor jak v jednom příspěvku není nad kořenovou čističku. Do kořenovky to tlačím fontánovým čerpadlem o průtoku 1500 l/h a fungujeto skvěle.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.166 (?), 26.5.2009 20:23

Vodní hyacint jsem před lety mívala a přezimoval dobře, ale ne na vodní hladině, byl zakořeněný v akvarijním písku, nad kterým byl tak centimetr vody a někdy taky žádná, někdy byl jenom vlhký.

Misku s kytkami jsem měla na kuchyňském okně přímo na jih, tenkrát jsme měli stará dřevěná okna, kterými trochu táhlo, takže teplotu na okně odhaduju tak na 15°C. Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika