Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po svete je mnoho jazierok s rybkami. Asi najviac vo Finsku. smiley Clovek vynasiel, ze ryby v jazierku sa musia krmit. No ak to nie je chovny rybnik, tak nemusia. Ja mam 5 m3, slnecnice a zo zaciatku sa mnozili. Potom mi sused dal nejake male koi, karasa, amura, ryby radove 10-20 cm zo 5 ks. Nieco vychytali macky, ale slnecnice nemaju sancu chytit. Teraz su tam aj karasy od kamarada na prezimovanie. Zo zaciatku som skusal krmit, ale rybky to ignorovali. Tak nekrmim. V jazierku je dost zivota dost zelenej hmoty aby mali co ryby zrat. Hnevam sa ze flakaju skodcov na leknach a nezeru riasy. Ale co uz. Ak by som mal 100m3, vobec by som sa tym netrapil. Isiel by som do slnecnic a vacsich karasov (aby ich hned nezozrali), mozno nejaky koi, ale aj dalsie rybky co radia hore... tie co sa nedaju chytit a zozrat urcite preziju. Od hladu nezahynu ak na to pojdete rozumne a nasadite maly pocet. Jazierko nesmie byt prerybnene. Radsej dajte 10x menej ako sa odporuca a oni, tie schopne, sa mozno rozmnozia.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika