Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

černá a červená jsou zrovna nejnáchylnější na uvedené faktory. Ale jak jsem psal hodně záleží jestli je ryba v plném růstu a jaký má předpoklad pro růst.

Tady jste si trochu odpověděl. Koukněte právě na ty videa mud pond a všimněte si těch krásných výrazných barev a ostrých okrajů. Za další právě ty minerály je také důležité řešit. Udělejte si rozbor vody v Japonsku a tady a zjistíte celkem pěkné rozdíly.

Prosím nejdřív si zjistěte zkutečnosti a pak kopejte na všechny strany.

Klidně vám nafotím fotky jak vypadá stejný Koi chovaný v umělém osvětlení a poté vysazený na plné sluneční záření. Myslím že se poté budete hodně divit. 

Momentálně mám jen fotku z umělého osvětlení. Zrovna Koi zatím velice vydatně a s radostí bledne.

A ano, mám odzkoušené různé druhy spektra osvětlení, a ano voda je ze stejného zdroje se stejnou koncetrací soli.

A pokud stále nevěříte, tak si přelovte jednu vaši showu do zimoviště pod umělé osvětlení a po cca měsící dejte vědět.

Martin K

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika