Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. 

K dotazu na lehčený PP z kterého jsem svařil štěrbiňák. Nekupoval jsem ho - je z vyřazené prasklé sad nádoby na víno. Tloušťka 1.6mm. Byla pouze od vinného kamene který šel naštěstí dobře očistit. Vytěžil jsem z ní co se dalo... předběžně jsem věděl co budu dělat a podle toho jsem řezal. Nahrubo jsem to vyřezal přímočarkou a nahotovo mě to dořízl kamarád na "formátovací pile". Mám doma ještě materiál na jednu bednu (filtr) 40x40x50. Dokoupil jsem akorát drát 200kč... zbytek cca 6m leží doma. Svařovat to šlo krásně.. nádoba na víno byla ve skepě takže netrpěla va sluníčku. Svařené jsem to měl za sobotu z přestávkama (dělal jsem to sám..) kdyby byl někdo k ruce za dopoledne by to bylo hotové. Ještě nemám to síto abych to mohl odzkoušet a popřípadě doladit... jak bude dám vědět jak to funguje.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika