Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

asi sa neviem vyjadriť dobre, resp. napaísať čo chcem. žijem v oblasti, kde je veľa dreveníc, zrubových domov, drevených plotov a po renovácii ostávajú na dreve škaredé škvrny. sám som renovoval dvere, pretieral to palisandrom a tie škvrny sa tam objavili. dvere boli pred tým natreré nie lazúrou, ale "nejakým lakom". teda podľa mňa, aj keď som dvere viditeľne, povrchovo dobre obrúsil, tak v dreve zostala asi časť laku a to po natretí palisandrom (luxol) vytváralo škaredé škvrny. tam smerovala aj moja otázka na "napúšťadlo", ktoré by prípadne také výrazne odlišné podmienky savosti dreva, kde zrejme zostal starý lak hlbšie, eliminovali alebo tam pomôže len poriadne brúsiť.

pridal som foto. drevo bolo viditeľne dobre prebrúsené, ale zjavne tam zostala časť starého náteru a robí to škvrny

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika