S plechovou stěnou, nebo nafukovacím kruhem?



radi - (26) - 178.227 (?)
5.7.2009 14:08

Záleží, v jak velké vesnici bydlíte? :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

A.Z. - (3) - 43.33 (?), 5.7.2009 13:21, zobrazeno: 9270x
Dobrý den Řešíme výběr nadzemního bazénu. Má někdo zkušenost s oběma typy? Máme kočku, takže se spíše přikláníme k plechové stěně (Orlando), ale údajně je plechová stěna příliš tenká a lehce se deformuje. Máme předpoklad, že bude užíván dětmi z 1/2 vesnice :-) Dále jak je to z životností bazénů -vyplatí se připlatit za pechový? Děkuji A.Z.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
radi - (26) - 178.227 (?), 5.7.2009 14:08

Záleží, v jak velké vesnici bydlíte? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
A.Z. - (3) - 43.33 (?), 5.7.2009 16:51
:-D
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
A.Z. - (3) - 43.33 (?), 5.7.2009 17:04
Bylo myšleno náročnejší užívání dětmi ve větším počtu, nikoli seniorem na lehátku s románem v klíně... a běžnou trvanlivost -plasty vůči slunečnímu záření a koroze plechu... ;-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 104.2 (?), 7.7.2009 1:21

Pokud bude bazén atakován vícero dětmi, volil bych "gumák", ve kterém se děti hůře zraní, není až tak náchylný na rovinnost podkladu, dobře se opravuje (lepí) a za cenu Orlanda máte asi tak tři do zásoby 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 242.31 (?), 27.7.2009 13:39

Zdravím, sice asi až 5 minut po dvanácté :)... ale...
Mám Orlando 6 let, sousedi asi 4 roky Tampu. Bylo sice pracné bazén usadit... ale sousedi s Tampou si taky pěkně mákli, aby byla v rovině. Tampa má věčně propíchlý kruh - právě od koček, které se po ní promenádují a vypadá jako po neštovicích - samý puntík. Plecháč sice pomalu potřebuje natřít ty horní bílé lišty, ale jinak jsem nadmíru spokojená. V bazénu nechávám vodu i přes zimu, hážu do ní polonapuštěné plastové flašky od minerálek a před sezonou vodu částečně odpustím a ošetřím chemií nebo vypustím úplně, podle toho, jak je stará. Do filtru strkám kus dřeva, aby mrazem nepraskl. Vodu pak odpouštím zahradní hadicí (nasátím vody), letos jsem vyzkjoušela i hadici od vysavače a obměna vody byla během půl dne vyřešená. Bazén se mi zdá pevný, voda ty plechy drží, takže pokud děti budou do bazénu vstupovat přes schůdky, neměly by ho zničit. Tenkost plechu vadí jen při montáži, když ještě není v bazénu voda, prohýbá se ve větru. NP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 242.31 (?), 27.7.2009 13:45

A k té korozi - bazén zatím nekoroduje, vnitřní folie je zatím taky v pořádku. Jen jsem letos kupovala novou krycí plachtu. Solární plachtu nepoužívám, voda se lehce ohřívá právě přes boční plechy. NP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 28.120 (?), 5.12.2009 16:09
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik zhruba těch plastových lahví do bazénu dáváte, myslím, že máme stejný bazén, ale máme ho teprve první rok, tak nevíme co sním udělat na zimu...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 35.71 (?), 8.12.2009 14:46

Nemusíte dávat žádnou plastovou lahev, při zamrznutí se vůbec nic nestane.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika