Písková filtrace Bestway



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 194.71 (?) 
19.7.2010 19:43

Vydržela mi necelý rok, pak mi odešlo čerpadlo, ta osička s vrtulkou totiž běhá jen v jakémsi zalisovaném motoru, plast se časem deformuje, a pak to zlobí, takže určitě tento výrobek nedoporučuji.  Vyřešil jsem to tak, že jsem tam přendal čerpadlo z mé staré kartušové fitrace, a filtruji dál, a navíc to má teď větší výkon, mimochodem ten výkon co udávávají vůbec neodpovísá realitě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 69.3 (?), 21.7.2010 14:44

Prosím řekněte mi někdo kde bych mohl koupit vrtulku do čerpadla. Odlomily se mi lopatky a potřebuji koupit novou. Nechci aby mi zezelenala voda v bazénu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 155.183 (?), 23.7.2010 7:46
Někomu kupodivu, ale tato filtrace nám slouží i s bazénem již 4.sezonu a to běží takřka nepřetržitě celoé léto.Letos nám začal špuntem utíkat prstenec, ale to že se nám ze špuntu vydrolil ten plastík, jinak absolutně bez problémů..Letos jsme navíc pořídili solární ohřev a zatím drží i s ním.Je to asi opravdu kus od kusu, jak zde již bylo zmiňováno.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.161 (?), 30.5.2012 14:33

Hrůza, zcela nedoporučuji, tak možná pro zahradní jezírko, ale rozhodně ne pro bazén...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 172.162 (?), 28.6.2012 17:12

Né nemáte pravdu, máne pískovou filtraci třetí sezónu a je plně funkční.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 73.100 (?), 9.7.2012 13:58

Lacna nekvalitna filtracia.

po š sezonach extremne hlucny motor cerpadla, paka ž-cestneho ventilu sa mi zlomila hned 2. sezonu. Nedokazal som zohnat nahradne hadice.

Inak vykon je na moj bazen cca 11 m3 uplne postacujuci.

Lubo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.177 (?), 23.8.2012 13:36

Koupil jsem před sezonou, dva roky starou (podle prodejce). Já za ni dal 2000, nyní se dá koupit za 2500 nová (aukro). Zatím vše, co jsem potřeboval jsem koupil v TV Products Jihlava (ale prodejny jsou i jinde,  najdete na webu), má za sebou už další sezónu a spokojenost. Ono možná někdy záleží i na obsluze. laugh

Jarda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.27 (?), 31.7.2012 0:10

Po 2 sezonách se roztavilo čerpadlo, nejde žádné sehnat. Předtím se postupně zvyšovala nepříjemně hlučnost. Dále praskaly objímky, menší problémy s těsností spojů. Výkon pro 14m3 bazén sice v pohodě, účinnost čištění také. Musel jsem ale poměrně často písek proplachovat, jinak se to rychle zaneslo a ztratilo úplně výkon. Cena versus kvalita je ale neadekvátní, filtraci vůbec nedoporučuji. Člověk není tak bohatý, aby si pořizoval takové krámy, které musí hned po použití vyhodit. Měl jsem k tomu i UV lampu, taky bestway a ta odešla už po sezoně. Byly ve vnitř uplně shnilé všechny kontakty a spoje, no comment...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 12.128 (?), 1.5.2013 17:24

Lopatky rotoru nesnášejí chlorové tablety. Zkřehnou a pak se ulomí. Někdy i za půl roku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika