Jaký pevný nadzemní bazén?



host - 173.165 (?)
10.7.2020 21:55

Jsme na tom letos úplně stejně, protože v zhledem k tomu, co se od začátku roku dělo to není s financema žádná sláva, ale i tak se nám podařilo koupit kvalitní nadzemní bazén, takže jsem fakt ráda, že i přes to všechno jsme si pořídili bazén a to léto si taky trochu užijeme.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 133.190 (?), 1.4.2011 6:00, zobrazeno: 19996x

Ahoj, prosím moc o radu … rozhodli jsme se, že si letos na zahradu pořídíme bazén. Jelikož není moc financí, bude to takový ten obyč nadzemní (pevný, ne nafukovací, 3,5 až 4,5 m průměr, hloubku bych chtěla aspoň těch 120cm), chtěla bych s pískovou filtrací. Na netu jsem narazila na dvě firmy – Marimex (bazén Hawai) a Intex (bazén Bestway). Cena u toho Intexu je o cca 2000 nižší. Má někdo s těmito bazény zkušenost? Je ten Marimex opravdu lepší? U toho Intexu mě trochu zarazilo, že jsem ho viděla i v nabídce Tv product a k tomu nemám zrovna moc důvěru. Za jakékoliv typy, popř. i jiné druhy bazénů budu vděčná, předem dík, Lucka.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 245.29 (?), 8.4.2011 13:01

Já jsem koupil u Marimexu bazén ORLANDO a už jsme se letos koupali.Páskovou filtraci mám taky od nich.Lepší jsou ty plechové bazény.Když se k tomu dá solární a elektrickej ohřev(výhodné pro ty co maji sazbu přímotop)tak se dá koupat hodně brzo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 233.105 (?), 13.5.2011 12:32
Z mé zkušenosti a mých známích asi takto-pokud plechový tak jedině Azuro De lux od Bédi.Ostatní se buď skroutily, shroutily nebo prorezly a protrhly ve spoji.A když ne azuro, tak raději nafukovací límec např.Intex.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 123.252 (?), 13.5.2011 14:29

Souhlasím s předešlým příspěvkem, Azuro de lux mají téměř 2x silnější plech a samozřejmě jsou pevnější a dají se případně zapustit do země.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Beny2 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (759) - 233.207 (?), 13.5.2011 22:43
Používám už sedmou sezónu Azuro (obyč) od M. Je naprosto zachovalé, není nikde rezavé, jen se po tolika letech začíná rozpadat folie (je to ta nejlevnější). Celé to stálo (4,5 průměr, hloubka 0,9 + písková filtrace + solární ohřev 3,6 m) cca 19.000,-. Na jaře to vyčistím, zapnu a měním jen tablety v plováku. Jinak žádná jiná starost. Teď ho budu měnit (děti dorostly). Po zkušenostech půjdu do Azuro de Luxe, hloubka 1,20m a určitě kruh (chci to trochu zahrabat). Starý bazén bere kamarád a bude ještě řadu let fungovat. K ostatním věcem od M mám nedůvěru, ale ty bazény dobrý...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 173.165 (?), 10.7.2020 21:55

Jsme na tom letos úplně stejně, protože v zhledem k tomu, co se od začátku roku dělo to není s financema žádná sláva, ale i tak se nám podařilo koupit kvalitní nadzemní bazén, takže jsem fakt ráda, že i přes to všechno jsme si pořídili bazén a to léto si taky trochu užijeme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 67.103 (?), 14.7.2020 23:40

Dobrý den, my jsme letos od Marimexu koupili bazén Florida Prism s filtrací a jsme moc spokojení. Voda je krásně čistá a bazén je super! Máme velikost 3,66x0,99 m a krásně nám stačí. Hlavně jsou nadšené děti, které do něj hned ráno vlezou, i když je venku zima a nechtějí ven :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika