Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Podle mého názoru to ve Vašem případě není o bazénu, ale o tom, jestli něco chcete, nebo ne. Úplně stejně může reagovat ten, který si vybral zájezd a na obrázcích viděl krásné moře, ale nadává na dlouhou, únavnou cestu, nebo ten, který chce na výlet do hor a vidí jen ty krásné výhledy a vrcholky a najednou nadává, že tam musí šlapat do takového kopce, o stavbě RD svépomocí nemá cenu psát, pokud bych to vzal ze stejného pohledu dům na obrázku a vše od prvních povolení, pozemku až po vlastní nastěhování. Pokud máte takovou vůli, raději se dívejte na pěkné obrázky. Já jsem rád, že jsem byl a musel být vychován tak, že jsem musel projevit snahu a nic nám nespadlo samo na stůl. Ty obrázky bazénů jsou pravdivé, ale asi byste, jako firma, která nabízí bazény nefotil na upoutávku vykopanou díru, domíchávač, nebo lidi, kteří na slunci pracují….. Ale bazén je jeden krok a druhý je jeho údržba a způsob údržby. To je volba majitele bazénu i jeho vizitka a jde to bez drogérie :-). Obecně je ale asi lépe, když si hned na začátku řeknete, že to nechcete, neboť na to nemáte ať už trpělivost, znalosti nebo odvahu realizace, než něco začít, a aby vznikl pouze nedokončený památník nějakého snu :-(.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika